Oblastní střelecká liga kule Karviná 2024 - 5. kolo
Město: Karviná - Nové Město (Česká Republika)
Pořádající klub: Kovona Karviná
Paralympiáda začíná! Stejné úsilí, stejná Paříž, stejná střelba.
Více informacíMistrovství ČR v brokových disciplínách: Rekordní výkony ve skeetu a trapu
Více informacíZ deníčku vedoucí střeleckého týmu na olympiádě
Více informacíSledujte Český střelecký tým na sociálních sítích!
Více informacíNová stránka ke střelbě na Olympiádě v Paříži 2024!
Více informacíDorostenci a dorostenky bojovali o medaile na Olympiádě dětí a mládeže
Více informacíČeský triumf na mistrovství Evropy pušky, pistole v Osijeku
Více informacíNaleznete zde všechny evidované soutěže, jejich propozice a následně i výsledky.
Město: Karviná - Nové Město (Česká Republika)
Pořádající klub: Kovona Karviná
Přihlášení do: 31. srpna 2024
Město: Vrchlabí (Česko)
Pořádající klub: ŠKODA Vrchlabí
Přihlášení do: 31. srpna 2024
Město: Uherský Ostroh (Česko)
Pořádající klub: Uherský Ostroh
Přihlášení do: 30. srpna 2024
Město: Klatovy (Česko)
Pořádající klub: Klatovy
Přihlášení do: 31. srpna 2024
Město: Horní Cerekev (Česko)
Pořádající klub: Horní Cerekev
Přihlášení do: 30. srpna 2024
Město: Praha 6 - Sedlec (Česko)
Pořádající klub: DUEL Praha
Přihlášení do: 30. srpna 2024
Město: Chotěboř (Česko)
Pořádající klub: Chotěboř
Přihlášení do: 28. srpna 2024
Město: Březolupy (Česko)
Pořádající klub: Březolupy
Přihlášení do: 25. srpna 2024
Město: Manušice (Česko)
Pořádající klub: Manušice
Přihlášení do: 31. srpna 2024
Město: Praha 6 - Sedlec (Česko)
Pořádající klub: DUEL Praha
Přihlášení do: 1. září 2024
Město: Prosiměřice (Česko)
Pořádající klub: Prosiměřice č-0125
Přihlášení do: 1. září 2024
Město: Chomutov (Česko)
Pořádající klub: CHOMUTOV
Přihlášení do: 4. září 2024
Město: Sudice u Boskovic 49.519291749324225, 16.6619554 (Česko)
Pořádající klub: Adonis sport
Přihlášení do: 11. května 2024
Město: Borek (Česká republika)
Pořádající klub: Borek
Přihlášení do: 7. září 2024
Město: Česká Lípa (Česko)
Pořádající klub: Česká Lípa 3. uliční
Přihlášení do: 5. září 2024
Město: Praha 9 Hloubětín (Česko)
Pořádající klub: Chaloupky 0121
Přihlášení do: 8. září 2024
Město: Karlovy Vary - Březová (Česko)
Pořádající klub: Karlovy Vary - Březová
Přihlášení do: 8. září 2024
Město: Strážnice (Česko)
Pořádající klub: Strážnice
Přihlášení do: 12. září 2024
Město: Hlučín (Česko)
Pořádající klub: Hlučín
Přihlášení do: 6. září 2024
Město: Hradec Králové (Česká republika)
Pořádající klub: Hradec Králové - Třebeš
Přihlášení do: 12. září 2024
Město: Praha 9 Hloubětín (Česko)
Pořádající klub: Chaloupky 0121
Přihlášení do: 13. září 2024
Město: Klatovy (Česko)
Pořádající klub: Klatovy
Přihlášení do: 12. září 2024
Město: Plzeň (Česko)
Pořádající klub: DUKLA Plzeň
Přihlášení do: 14. září 2024
Město: Děčín XXXII - Boletice (Česko)
Pořádající klub: Boletice n/L.
Přihlášení do: 13. září 2024
Město: Pelhřimov (Česko)
Pořádající klub: Pelhřimov
Přihlášení do: 14. září 2024
Město: Sokolov (Česko)
Pořádající klub: Policie UNITOP Sokolov
Přihlášení do: 6. září 2024
Město: Luková u Lanškrouna (Česko)
Pořádající klub: ORLICE Luková
Přihlášení do: 14. září 2024
Město: Děčín - Boletice (Česko)
Pořádající klub: Boletice n/L.
Přihlášení do: 14. září 2024
Město: Pelhřimov (Česko)
Pořádající klub: Pelhřimov
Přihlášení do: 12. září 2024
Město: Poruba (Česko)
Pořádající klub: Olymp Ostrava
Přihlášení do: 15. září 2024
Město: Ctěnice (Česko)
Pořádající klub: Přezletice
Přihlášení do: 15. září 2024
Město: Prosiměřice (Česko)
Pořádající klub: SLATINA Brno
Přihlášení do: 19. září 2024
Město: Praha 9 Hloubětín (Česko)
Pořádající klub: Chaloupky 0121
Přihlášení do: 20. září 2024
Město: České Budějovice (Česko)
Pořádající klub: Gunshot